neterra.tv

Life in Neterra

Vacancies

Младши Инженер в Център за наблюдение на видео услуги (VSOC)

REF: 190322_VSOC

EXPIRE DATE: 31/03/19

Изключителна възможност

да се запознаете с портфолиото от видео услуги на Нетера и непрекъснато да развивате и усъвършенствате своите знания и умения за работа с технологии и процеси.

Като част от екипа на Център за наблюдение на видео услуги вашите задължения ще включват:
  • Наблюдение на ТВ платформите на Нетера със специализиран софтуер, както и вземането на спешни мерки по отстраняването на неизправности, съгласно указани процедури
  • Наблюдение на комуникационно оборудване
  • Кореспонденция с клиентите и партньорите от страната и чужбина при разрешаване на проблеми
  • Поемане на клиентски обаждания, свързани с поддръжката на услугите
  • Поемане на дежурства по график
Може да допринесете, ако имате
  • Добри умения за боравене с PC и software - инсталация, конфигурация, решаване на проблеми
  • Образование или познания в областта на теле- или радио-комуникациите, компютърни системи, информатика и автоматика
  • Способност за работа в екип и за самостоятелна работа в условия на натоварване и динамична среда
  • Английски език на работно ниво
  • Добри комуникативни умения и мотивация
  • Желание за развитие и обучение
За предимство се считат:
  • Познания по TCP/IP networking и troubleshooting
  • Познания по Linux и UNIX операционни системи
  • Познания по технологии за разпространение на поточно видео и аудио
Предлагаме ви
  • Стабилна, непрекъснато развиваща се и ориентирана към хората телекомуникационна компания, със силни позиции на българския и международните пазари
  • Атрактивен пакет от възнаграждения и социални придобивки
  • Непрекъснати възможности за обучение и развитие
  • Предизвикателни проекти
  • Творческа и зареждаща работна атмосфера
  • и не на последно място ... ние сме екип от професионалисти: подкрепящи, приятелски настроени, успешни, талантливи и мотивирани!

Ако имате интерес към тази обява, кандидатствайте, не по-късно от 31-ми Март 2019 г.

Sales manager

REF: 190322_NS

EXPIRE DATE: 22/03/19

An exclusive oppurtunity

for an energetic, positive and hardworking person to join our National Sales team, where your responsibilities might include: Manage sales process, negotiations and research new business opportunities.

You will also be expected to:
  • Identify customer needs and offering complex telecommunication solutions according to their individual requirements
  • Approach new clients
  • Proactive communication with existing clients
  • Manage and coordinate the complete sales cycle of sales process
  • Preparation of reports about realized sales and activities
  • Import information into Neterra's internal systems
You can contribute if you have
  • 2+ years of experience in the area (B2B)
  • Relevant University degree
  • Experience working with ISP operators and corporate customers
  • Very good English skills
  • Computer proficiency and experience - Office products, web and social media tools, etc.
  • Excellent communication and presentation skills
  • Driving licence
... if you are:
  • Team player with a professional attitude
  • proactive and self-confident with excellent organizational skills
  • creative and dynamic with assertive personality
What’s in for you
  • Reputable, steadily growing and people-oriented telecom company with strong positions in Bulgaria and on international markets
  • Attractive remuneration and social benefits package
  • Rewarding career, training and development opportunities
  • Challenging projects
  • Creative working environment
  • Great working atmosphere and the last but not least... this must be us - the Neterra team of professionals: cooperative and friendly, successful, talented and motivated If you feel passionate about this career opportunity, please, share your CV and cover letter, by March 31, 2019.
Daily

General Terms
iso9001 iso20000 iso27001