neterra.tv

LIFE IN NETERRA

VACANCIES

Стажант в Направление IT услуги, Технически отдел

REF: IITSOC

EXPIRE DATE: 05/31/17

Хората се присъединяват към нас поради много различни причини. Всичко зависи от това какво търсят. Някои, защото променяме света, в който живеем по уникален начин, ежедневно и системно разрешаваме проблеми и създаваме решения. Други заради начина, по който се грижим за нашите служители и ги насърчаваме да дават най-доброто от себе си. Или може би, защото искат да получат стабилна основа и безценен опит в началото на своята кариера. Или просто, защото искат да се чувстват уважавани и да знаят, че техните постижения са важни и имат значение.

Изисквания:
  • Познания в областта на информационните технологии и мрежовото администриране;
  • Опит с Linux/Windows операционни системи - инсталиране, базово конфигуриране;
  • Познаване на хардуерните компоненти на компютрите, отстраняване на проблеми и асемблиране;
  • Ангажираност и отговорност.
Изпълнявани дейности:
  • Конфигуриране и настройка на Windows и Linux сървъри, уеб и пощенски сървъри, отстраняване на проблеми свързани с тях;
  • Конфигуриране и поддръжка на софтуерни телефонни централи;
  • Настройки и поддръжка на софтуер за виртуализация;
  • Запознаване със стрийминг платформа за телевизия.

Ако вие разпознавате себе си като такъв кандидат и имате желание да работите в Нетера, ще се радваме да кандидаствате в нашия конкурс до 31.05.2017. Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Рецепционист - стажант

REF: IREC170418

EXPIRE DATE: 05/10/17

Задължения:
  • Отговаря за посрещането на външни клиенти на рецепцията на Нетера;
  • Обслужва телефонна централа;
  • Поддържа реда в офиса – зали, трапезария;
  • Отговаря за зареждане с офис - консумативи;
  • Отговаря за организиране на куриерски услуги;
  • Участва в организиране на командировки на колеги в страната и в чужбина.
Изисквания:
  • Компютърна грамотност;
  • Владеене на английски език на работно ниво;
  • Добри организационни умения;
  • Способност за работа под напрежение;
  • Отговорна и лоялна личност.
Лични качества и умения:
  • Съобразителност;
  • Положително излъчване;
  • Емоционална устойчивост в комуникацията.
Предлагаме:
  • Работа в екип от професионалисти;
  • Обучение и отлична възможност за развитие и натрупване на професионален опит в сериозна компания;
  • Интелигентна работна среда;
  • Добри условия на труд.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете ни Вашето CV. Oдобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Краен срок за подаване на документи 10.05.2017г.

Business Development Manager International Markets

REF: BDMIM

Neterra is the preferred partner for complex telecommunications services and projects in Southeast Europe with 21 years of history. Following our market expansion we are looking for:

Your mission:

Research and penetrate new international markets and expand company's international customer network.

Your area of responsibilities:
  • Identify opportunities for campaigns, services, and distribution channels that will lead to an increase in sales.
  • Prospect for potential new clients and turn this into increased business;
  • Research and build relationships with new clients;
  • Work with technical staff and other internal colleagues to meet customer needs;
  • Participate in pricing the solution/service and contract preparation;
  • Attend industry events and conferences and provide feedback and information on market;
  • Submit weekly progress reports and ensure data is accurate.
You have:
  • Business development / Sales experience in international telecom or IT areas;
  • Strong commitment to results, capacity to overcome the barriers, tenacity in the achievement of the objectives;
  • Self-motivated person, self-runner, high level of energy and emotional intelligence;
  • Excellent interpersonal and communication skills;
  • Proficiency in English is a must, other languages is a plus.
What we offer:
  • Challenging and creative working environment;
  • Outstanding opportunity to join a steadily growing and people-oriented company;
  • Continuous professional development and training;
  • Cooperative and friendly team of professionals;
  • Competitive salary and social benefits package.

If some of this rings a bell, please send us your resume. All applications will be treated in strict confidentiality. Deadline for all applications is 31.05.2017 Only short-listed candidates will be contacted.