neterra.tv

LIFE IN NETERRA

VACANCIES

PHP програмист

REF: PHP170824

EXPIRE DATE: 20/09/17

Нетера е предпочитаният оператор за комплексни телекомуникационни услуги и проекти в Югоизточна Европа със 21 годишна история. В Нетера работим, защото обичаме работата си и оставяме своя дух в това, което вършим. Мислим и взимаме решения и не се страхуваме да поемаме рискове. Нашата роля е да бъдем в помощ и вдъхновение за нашите клиенти. За да успяваме имаме нужда от нови таланти. Хора, които са бизнес ориентирани и умеят да изслушват клиентите. Хора, у които предизвикателствата събуждат борбения дух и иновативността. Като част от екипа на звено Софтуерни разработки към отдел Развитие, Вие ще имате възможност да участвате в разработката на корпоративни Web сайтове, Web приложения, IPTV Middleware, Smart TV приложения, Billing и ERP системи.

Основни изисквания:
  • 3+ години oпит на подобна позиция;
  • Познания по PHP и ООП;
  • Познания по SQL бази данни;
  • Познания по HTML5, CSS3, Javascript, JQuery;
  • Опит с version control (Git, SVN);
  • Опит с Laravel или друг MVC базиран framework;
  • Познаване на web стандартите;
  • Работа в екип, добри комуникативни и организационни умения, инициативност, отговорност и отдаденост;
  • Английски език на работно ниво.
Предимства:
  • Опит в разработката на web приложения и web services;
  • Опит в разработката на web приложения с AJAX;
  • Опит с Test-driven Development;
  • Опит с NoSQL бази данни;
  • Опит с други езици за програмиране.
Нашето предложение:
  • Атрактивен социален пакет;
  • Работа в екип от професионалисти;
  • Добра работна обстановка;
  • Възможност за развитие и обучение.

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, изпратете ни CV.

Моля, посочете референтен номер на позицията, която представлява интерес за Вас!

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Краен срок за подаване на документите 20.09.2017

Младши инженер в "Център за наблюдение на видео услуги" (VSOC)

REF: VSOC170823

EXPIRE DATE: 05/10/17

Търсим да назначим Младши инженер в "Център за наблюдение на видео услуги" (VSOC) като част от Техническия ни екип.

Основни задължения:
  • Наблюдение на ТВ платформите на Нетера със специализиран софтуер, както и вземането на спешни мерки по отстраняването на неизправности, съгласно указани процедури;
  • Наблюдение на комуникационно оборудване;
  • Кореспонденция с клиентите и партньорите от страната и чужбина при разрешаване на проблеми;
  • Поемане на клиентски обаждания, свързани с поддръжката на услугите;
  • Поемане на дежурства по график.
  • Добри познания по TCP/IP networking и troubleshooting;
  • Познания по Linux и UNIX операционни системи;
  • Много добри умения за боравене с PC и software - инсталация, конфигурация, решаване на проблеми;
  • Образование в областта на теле- или радио-комуникации (включително студенти 3-4-ти курс);
  • Английски език на работно ниво;
  • Добри комуникативни умения;
  • Познания по технологии за разпространение на поточно видео и аудио ще се смята за предимство.
  • Предизвикателна и творческа среда в развиващ се бизнес;
  • Екип от професионалисти;
  • Подкрепа и съдействие от колегите в приятелска атмосфера;
  • Пакет от много добро възнаграждение и придобивки – допълнително здравно осигуряване, мобилен телефон, спортни дейности, ежемесечен тиймбилдинг, социални програми, напитки и плодове в офиса, удобна локация до метростанция и паркинг;
  • Отлични условия на труд.

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля да изпратите CV и мотивационно писмо. Моля, да посочите референтен номер на позицията, която представлява интерес за Вас! Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Краен срок за подаване на документите 05.10.2017 год.