neterra.tv

ЖИВОТЪТ В НЕТЕРА

СВОБОДНИ ПОЗИЦИИ

Младши инженер в Център за наблюдение на мрежата

REF: NOC171117

EXPIRE DATE: 27/11/17

Задължения:
  • Наблюдение на опорната мрежа и предоставяните услуги със специализиран софтуер.
  • Отстраняването на мрежови проблеми, съгласно указани процедури.
  • Комуникация с партньори и клиенти за разрешаване на технически проблеми.
  • Поемане на дежурства по график.
Изисквания:
  • Образование в областта на теле- или радио-комуникациите, компютърни системи, информатика, автоматикa;
  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Способност за работа в екип и за самостоятелна работа;
  • Добри комуникативни умения;
  • Самоконтрол и способност за работа в условия на натоварване.
Предимства:
  • Познания за Linux операционна система;
  • Добри познания по TCP/IP протокол и routing протоколи;
  • CCNA сертификат;
  • Опит на подобна позиция.
Предлагаме:
  • Възможност за развитие и обучение;
  • Работа във висококвалифициран екип.

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля да изпратите CV и мотивационно писмо. Моля, да посочите референтен номер на позицията! Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Краен срок за подаване на документите 27.11.2017 год.

Кандидатствай