neterra.tv

ЖИВОТЪТ В НЕТЕРА

СВОБОДНИ ПОЗИЦИИ

Специалист монтаж и поддръжка на GPS системи

REF: 170216 SGPS

EXPIRE DATE: 02/28/17

Нетера е независим телеком оператор за стандартни и комплексни услуги и проекти в Европа повече от 20 години. Отдадеността ни към осигуряване на първокласно обслужване на всеки един етап, от инфраструктурата до бъдещите технологии, ни прави една от водещите компании в региона. Ние поддържаме портфолио от интегрирани глобални комуникационни решения, базирани на последните технологии за оптична, IP и сателитна свързаност. Нетера е известна с надеждни услуги за VPN и мрежи за данни, Интернет достъп, колокейшън, изграждане и поддръжка на спътникови инсталации, GPS проследяване. Търсим да назначим специалист монтаж и поддръжка на GPS системи като част от екипа ни отговарящ за GPS платформа за проследяване.

Отговорности на позицията:
  • Конфигуриране на устройства свързани с предоставяне на услугата;
  • Извършване на монтажи, демонтажи на GPS устройства и допълнително оборудване;
  • Поддръжка на монтираните вече устройства;
  • Работа със специализиран софтуер свързан с активиране и документиране на предоставяните GPS услуги;
  • Комуникация с клиенти и партньори относно технически въпроси свързани с предоставянето на услугата;
  • Документиране на извършени дейности.
Нашите изисквания за позицията са:

Професионален опит и знания:

  • Опит в конфигуриране, монтиране и поддръжка на GPS устройства или алармени системи;
  • Познания по ел. инсталациите и електрониката на моторните превозни средства;
  • Добри компютърни умения;
  • Шофьорска книжка;
  • За предимство ще се смятат познания по типове GPS устройства и тяхното функциониране и владеенето английски език на работно ниво.

Лични качества:

  • Добри комуникативни умения;
  • Добри организационни умения;
  • Добри аналитични способности;
  • Умения за взимане на решения в напрегната работна ситуация.
Нашето предложение:
  • Предизвикателна и творческа среда в развиващ се бизнес;
  • Екип от професионалисти;
  • Подкрепа и съдействие от колегите в приятелска атмосфера;
  • Пакет от много добро възнаграждение и придобивки – допълнително здравно осигуряване, мобилен телефон, спортни дейности, ежемесечен тиймбилдинг, социални програми, напитки и плодове в офиса, удобна локация до метростанция и паркинг;
  • Отлични условия на труд.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете ни вашето CV на CV@neterra.net. Oдобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Краен срок за подаване на документи 28.02.2017г.

Кандидатствай

Инженер Колокация

REF: 170220Colo

EXPIRE DATE: 02/20/17

Нетера е независим телеком оператор за стандартни и комплексни услуги и проекти в Европа повече от 20 години. Отдадеността ни към осигуряване на първокласно обслужване на всеки един етап, от инфраструктурата до бъдещите технологии, ни прави една от водещите компании в региона. Ние поддържаме портфолио от интегрирани глобални комуникационни решения, базирани на последните технологии за оптична, IP и сателитна свързаност. Нетера е известна с надеждни услуги за VPN и мрежи за данни, Интернет достъп, колокейшън, изграждане и поддръжка на спътникови инсталации, GPS проследяване.

Търсим да назначим Инженер Колокация като част от Техническия екип отговарящ за колокейшън услугите ни.

  • Монтаж и инсталация на телекомуникационни, сървърни шкафове и оборудване
  • Инфраструктурно комуникационно и силово окабеляване;
  • Заваряване на оптични влакна и измерване;
  • Мониторинг, поддръжка и контрол на поддържащите системи;
  • Документиране;
  • Комуникация с клиенти.
Изисквания към кандидатите:
  • Висше образование в някоя от следните области: електротехника, електроника, автоматика, компютърни системи, телекомуникации, информационни технологии;
  • Опит в сферата на електрозахранващите устройства и инсталации, електрониката и телекомуникациите;
  • Английски език на добро ниво;
  • Позитивно настроен, отговорен и екипно работещ човек, с желание за придобиване на нови знания и умения;
  • Свидетелство за управление на МПС.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете ни вашето CV. Oдобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Краен срок за подаване на документи 05.03.2017г.

Инженер в Център за наблюдение на мрежата

REF: NOC060317

EXPIRE DATE: 03/20/17

Задължения:
  • Наблюдение на опорната мрежа и предоставяните услуги със специализиран софтуер.
  • Отстраняването на мрежови проблеми, съгласно указани процедури.
  • Комуникация с партньори и клиенти за разрешаване на технически проблеми.
  • Поемане на дежурства по график.
Изисквания:
  • Образование в областта на теле- или радио-комуникациите, компютърни системи, информатика, автоматикa;
  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Способност за работа в екип и за самостоятелна работа;
  • Самоконтрол и способност за работа в условия на натоварване.
Предимства:
  • Познания за Linux операционна система;
  • Добри познания по TCP/IP протокол и routing протоколи;
  • CCNA сертификат;
  • Опит на подобна позиция.
Предлагаме:

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля да изпратите CV и мотивационно писмо. Моля, да посочите референтен номер на позицията! Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Краен срок за подаване на документите 20.03.2017 год.